TEAM

Jan-Frederik Finoulst

2018

*1ste Malmedy Bike festival,België

*1ste Marathon Thuin,België

*1ste Arnsberg Marathon,Duitsland 

*1ste Kellerwald mtb marathon,Duitsland

*2de Bocq Marathon, België

*3de Cimes de Waimes,België 

*4de BEMC marathon,België

*5de Trace d’hez,België 

*6de  Ardennes trophy,België 

*6de MTB van Vlaanderen,België

*9de Zillertal Bike Challenge,Oostenrijk

2019

*3de Dos Reinos MTB stage race,Spanje

*top-5 MTB van Vlaanderen,België

*top-10 Rothaus Bike Giro,Duitsland

*top-20 Bike transalp,Oostenrijk-Italië

2020 

*2de MTB Tour de Karnten stage race,Oostenrijk

*1ste XC Seraing,België

*2de Coorporate beach race,België

*3de Burdinne XCM,België

Jan-Frederik Finoulst

Stijn Van Boxstael

*Belgisch kampioen MTB XCM Elite 3 (8ste algemeen) 2020

*Ritzege en podium Crocodile Trophy – 5de in GC 2019

*Top-10 in Stage Races: Brasil Ride, Algarve Bike Challenge,… 

*4 x kwalificatie,selectie voor deelname aan UCI XCM World Championships

* 2 x podium,verschillende top 10-20 plaats. in UCI MTB Marathon World

Series races

*2x podium (amateur) en verschillende top-10 (elite) BK XCM

*Overwinningen,podia en top-10 plaatsen in Nationale en regionale wedstrijden. 

Stijn Van Boxstael

Hans Planckaert

2018

*3de MTB Marathon Biesenrode,Duitsland,master-2 cat.

*2de algemeen Team-prestatie(Hans +Yves),8-uren race Kosmos,België

*La Leyenda Del Dorado,Colombia,mixed Team:                                                                            -eindklas.:2de cat.-waarvan 1 x 1ste cat.en 5 x top-5 cat

*Etna Bike Challenge,Sicilië,Team-prestatie:

-eindklas.:4de cat. -waarvan 1 x 1ste cat.

*1 x 1ste cat.

*3de BEMC-marathon,Houffalize,België,master 2-cat.

*Ford Epic Israël,UCI,Team-prestatie:

-eindklas.:2de cat. -waarvan 1 x 1ste cat.en 2 x 2de cat.

*3de chrono-rit,Hollain,België,master 2-cat.  

2019

*BEMC-marathon,La Roche-en Ardenne,België,UCI: -eindklas.:5de cat. -waarvan 1 x 1ste cat.

*3de Westerwald Bikemarathon,Duitsland,master-3 cat.

*1ste MTB Marathon Biesenrode,Duitland,master-3 cat.

*La Forest’Cime,Frankrijk,Cyclosportieve wedstrijd: -eindklas.:2de cat. -waarvan 1 x 1ste cat.en 2 x 2de cat.

*2de Kahler Asten Trailmarathon Nordenau,Duitsland,master-3 cat.

*Mountainbike van Vlaanderen,België:

-eindklas.:1ste cat. -waarvan 2 x 1ste cat.en 1 x 2de cat.

*1ste Mtb Gallahaan-Trail,Boppard,Duitsland,master-3 cat.

*1ste P-weg marathon,Plettenberg,Duitsland,master-3 cat.

*Crocodile Trophy,Austalië: -eindklas.:1ste cat.

-waarvan 7 x 1ste cat.

*1ste chrono-rit,Hollain,België,master-3 cat.

*2de chrono-rit,Vézin,België,master-2 cat.

2020

*2de chrono-rit,Crêtes de la Burdinale,België,master-3 cat.

*Rothaus Bike Giro,Zwarte Woud,Duitsland:

-eindklas.:4de cat. -waarvan 4 x top-10 cat.

*1ste Vulkanbike,Daun,Duitsland,master-3 cat.

*Tour de Kärnten,Kärnten,Oostenrijk:

-eindklas.:2de cat.-waarvan 4 x 2de cat.

*6de B.k.,BEMC,La Roche-en Ardenne,België:master cat.

*3de Woidman Bike marathon,Duitsland,master-3 cat.

Matthieu Tanke

*Nederlands-Europees- Wereld kampioen BMX 2002

*Nederlands kampioen marathon

*3 keer Cape Epic finisher met als beste klassering P47 overall

*Elk jaar meerdere top5 klassering in Duitse-Belgische of Nederlandse marathon wedstrijden

*2020 P4 Duits kampioenschap.

2020

*3de Vulkanbike,Daun,Duitsland,master-3 cat.

*Rothaus Bike Giro,Zwarte Woud,Duitsland:

-eindklas.:5de cat.

-waarvan 4 x top-10 cat.